Praca

Inżynier Budowy - Łódź - -

rozwiń

w rejonie:

Nr ref.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – inżynier budownictwa;
  • wysokie zdolności interpersonalne i negocjacyjne;
  • dobra znajomość obsługi programów MS Office, AutoCAD;
  • prawo jazdy kat. B;
  • mobilność, dyspozycyjność;
  • samodzielność i determinacja w dążeniu do wyznaczonego celu;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • znajomość języka angielskiego – mile widziana.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie procesu rozpoczęcia budowy, w tym wykonywanie przedmiarów;
  • organizowanie zaplecza i placu budowy;
  • koordynacja robót pracowników własnych, podwykonawców we współpracy z kierownikiem budowy;
  • prowadzenie rozliczenia budowy;
  • zamawianie materiałów i sprzętu budowlanego;
  • rozliczenie kosztów realizowanych robót, w tym wykonywanie obmiarów powykonawczych, sporządzanie  protokołów odbioru prac;
  • nadzorowanie i przestrzeganie zasad BHP.

Oferujemy:

  • interesującą i odpowiedzialną pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • zdobywanie doświadczenia w kontaktach z klientami;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
  • dofinansowanie do karty MultiSport.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o nadsyłanie swego CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny
w ciągu 30 dni od daty publikacji na adres:

biuro@prb-al.pl z dopiskiem „Inżynier budowy” z zamieszczoną klauzurą

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Specjalista ds. ofertowania i realizacji inwestycji - Łódź - -

rozwiń

w rejonie:

Nr ref.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane;
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • mile widziane doświadczenie przy rewitalizacji budynków zabytkowych;
  • odpowiedzialność i samodzielność w wykonaniu powierzonych obowiązków służbowych;
  • znajomość branży budowlanej;
  • umiejętności analityczne;
  • obsługa MS Office, w szczególności bardzo dobra znajomość Excel;
  • mile widziana znajomość programu NORMA, Ms Project, CAD;
  • znajomość języka angielskiego – mile widziana.

  • poszukiwanie przetargów (w szczególności w sektorze zamówień publicznych);
  • analiza i ocena dokumentacji przetargowej pod względem technicznym i prawnym;
  • przygotowanie zapytań do Zamawiającego;
  • współpraca w zakresie przygotowania oferty przetargowej od strony prawnej i finansowej:
  • współpraca przy tworzeniu i kontroli budżetów inwestycji;
  • poszukiwanie nowych dostawców oraz podwykonawców, pozyskiwanie ofert, prowadzenie negocjacji cenowych;
  • rozliczenie kosztów zrealizowanych robót dla całej inwestycji oraz dla podwykonawców.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników,

Zainteresowanych pracowników prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny w ciągu 30 dni od daty publikacji na adres: biuro@budomaldevelopment.pl lub kadry@prbbudomal.pl z dopiskiem „Specjalista ds. ofertowania i realizacji inwestycji”

Pracownik ogólnobudowlany DOCIEPLENIOWIEC, pracownik ogólnobudowlany BLACHARZ DEKARZ, Zatrudnimy również całe brygady - Łódź i teren województwa łódzkiego -

rozwiń

w rejonie: Łódź i teren województwa łódzkiego

Nr ref.

Zapraszamy do współpracy firmy podwykonawcze